HATAY’DA 2017-2018 SEZONU U11-U12 ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

HATAY’DA 2017-2018 SEZONU U11-U12 ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI
Eklenme Tarihi : 15 Mayıs 2018 Salı
Okunma Sayısı : 99

2017-2018 Sezonu U-11, U-12 Ödül Dağıtımı ve Kapanış Töreni, Hatay Büyükşehir Belediyesi Defne Sümerler Sahası'nda yapıldı.

Törende Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü SAVAŞ, Defne İlçe Belediye Başkanı Opr. Dr. İbrahim YAMAN, Hatay Milletvekili Serkan TOPAL, Hamza Efendi Baklavaları ve Beyza Piliç adına Ender ANDİK, ASKF Başkanı Mehmet ÖZTÜRK, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Abdülhalik GÖRÜN, ASKF Gençlik Kurulu Başkanı F. Serdar ÖZAL, İl Tertip Kurulu üyeleri, kulüplerin fedakar başkan, yönetici, antrenör, sporcu, veli ve spor severleri hazır bulundu

Tören sonunda, şenliklerde emeği geçenlere günün anısına plaketleri takdim edildi.
 
Törende konuşan Hatay ASKF Başkanı Mehmet ÖZTÜRK; “Sezon sonu itibariyle tesislerini amatör spor faaliyetlerine açan başta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü M. Cemil ŞENSÖZ'e, sahalarda görev yapan personele, saha komiserlerine, hakemlere, gözlemcilere, sağlık görevlilerine, amatörün sesi olan yazılı ve görsel basın kuruluşlarına, özellikle kulüplerimizin yönetim ve teknik kadrolarına, velilerimize ve sporcularımıza, asayişi sağlamakla görevli güvenlik personeline Hatay ASKF adına teşekkür ederim.” dedi.