SAMSUN ASKF’DEN ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI İSHAK TAŞÇI’YA ZİYARET

SAMSUN ASKF’DEN ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI İSHAK TAŞÇI’YA ZİYARET
Eklenme Tarihi : 09 Şubat 2018 Cuma
Okunma Sayısı : 201

Samsun ASKF Başkanı Şener Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı ziyaret ederek, Samsunspor ve Samsun amatör sporlarına verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

 

 

 

 Samsunspor’a ve Samsun amatör spor kulüplerine verdiği destek dolayı Başkan Taşçı’ya teşekkür eden ASKF Başkanı Aydın, "Samsunspor ve amatör sporlar konusunda örnek bir duruşa sahip olan Başkan Taşçı’ya teşekkür ediyoruz" dedi. ASKF Başkanı Şener Aydın ve yönetimine, ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Taşçı, "Atakum Belediyesi olarak, sporun ve sporcunun destekçisiyiz. Özellikle konu Samsunspor olduğunda, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hiçbir fedakarlıktan kaçınmayız. Öte yandan amatör spora da destek veriyoruz. Spora sadece bir müsabaka olarak bakmıyoruz. Biliyoruz ki, sportif faaliyetler içerisinde bulunan gençlerimiz, bu sayede zihinsel ve fiziksel gelişimlerini sağlıyorlar. Bunun yanı sıra kötü alışkanlıklardan uzak durmalarına, yanlış çevrelerin kurbanı olmamalarına imkan sağlayan sporu önemsiyoruz. Atakum Belediyespor Kulübümüz bu noktada bir sporcu fabrikası gibi. Toplam 2 bin 500 sporcuya hizmet veren kulübümüz, 8 branşta 103 madalya alarak bir rekora imza attı" dedi.

ASKF Başkanı Şener Aydın’a Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı ziyaretinde, Atakum Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Aydın, TFF Samsun İl Temsilcisi Hasan Özbulut, İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Murat Turan, Yab-Pa Spor Kulübü Başkanı Ali Akyüz, Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Yusup İpoğlu, Fener Spor Kulübü Başkanı Zeki Şentürk, Yenidoğan Spor Kulübü Başkanı Mehmet Şencan, Yolspor Kulübü Genel Kaptanı İlhan Akbaş da eşlik etti.