TASKK GENEL BAŞKANI ALİ DÜŞMEZ BURDUR VALİSİNİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

TASKK GENEL BAŞKANI ALİ DÜŞMEZ BURDUR VALİSİNİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
Eklenme Tarihi : 10 Ocak 2018 Çarşamba
Okunma Sayısı : 261

Vali Şerif Yılmaz, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Düşmez’i kabul etti.

Genel Başkan Düşmez’in Vali Yılmaz’ı ziyaretinde Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, Burdur Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Nuri Yıldırım ve çevre illerden gelen Denizli ASKF Başkanı Feyyaz CEŞEN, Afyon ASKF Başkanı Orhan KÜÇÜKSAĞRICI, TFF Antalya Bölge Müdürü Ahmet KÖKSALAN ve yöneticiler yer aldı.

Vali Yılmaz, ziyaretleri dolayısıyla Düşmez’e teşekkür ederek memnuniyetini ifade etti.

Programları kapsamında bir dizi ziyaretlerde bulunduklarını ve ilimizde faaliyet gösteren amatör spor camiası ile bir araya gelerek toplantılar yaptıklarını belirten  Düşmez, Vali Yılmaz’a programları ile ilgili bilgi verdi.

Kabulü dolayısıyla da Vali Yılmaz’a teşekkür eden Düşmez ve ASKF yöneticileri, kendisiyle bir süre görüşerek amatör sporlarla ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

 Sporun önemine vurgu yapan Vali Yılmaz, bu yıl düzenlenen yaz spor okulları ve yaz kur’an kurslarına katılan çocuklarımıza gençlerimize spor malzemesi dağıttıklarını ifade ederek, özellikle geleceğimizin teminatı gençlerimizi tehdit eden bağımlılıkla mücadelenin çocuklarımızın spora yönlendirmekle aşılacağını belirtti. Özellikle bağımlılıkla mücadele kapsamında yapılan spor projelerine her zaman destek olduklarını ve olmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.