15 Temmuz 2011, Cum>
Bölge birincisi olan takımlar 22 Mayıs 2011 tarihinde Ankara, İstanbul, İzmir ve Malatya’da Süper Bölge Birinciliği müsabakaları oynayacaklardır.
Bölge birinciliğine katılacak takımların oyuncuları müsabakalar öncesi mutlaka HİF lisanslarını, Kimlik Kartlarını (Nüfus cüzdanı veya ehliyet) yanlarında bulunduracaklardır.
Süper Bölge Birinciliği müsabakasına her kategoride 4’er takım katılacaktır. Müsabakalar tek maç eleme usulü oynanacak olup, beraberlik halinde seri penaltı atışları ile galip gelen takım belirlenecektir.
Süper Bölge Birinciliği müsabakalarında 15-18 ve 19-35 yaş kategorilerinde birinci olan takımlar 3-4 Haziran 2011 tarihlerinde İstanbul’da final müsabakalarını oynamaya hak kazanacaktır.
Süper Bölge Birinciliğinin yapılacağı iller ve takımlar :
1.SÜPER BÖLGE : İSTANBUL (15-18 YAŞ)
1.Bölge Birincisi : Muratlı (TEKİRDAĞ)
2.Bölge Birincisi : Ayyıldız (İSTANBUL)
3.Bölge Birincisi : F.C. Pasha Garden (İSTANBUL)
4.Bölge Birincisi : M.İzzet Baysal Teknik ve EML (BOLU)
2.SÜPER BÖLGE : İZMİR (15-18 YAŞ)
5.Bölge Birincisi : Adrenalin (BALIKESİR/Bandırma)
6.Bölge Birincisi : Çamdibi Brates (İZMİR)
7.Bölge Birincisi : Umurlu Belediyespor (AYDIN)
8.Bölge Birincisi : Çinispor (KÜTAHYA)
3.SÜPER BÖLGE : ANKARA (15-18 YAŞ)
9.Bölge Birincisi : Lionsspor (KARAMAN)
10. Bölge Birincisi : Kırıkhanspor (HATAY)
11. Bölge Birincisi : Kingstir United (ANKARA)
12.Bölge Birincisi : Efsaneler (SAMSUN)
4.SÜPER BÖLGE : MALATYA (15-18 YAŞ)
13.Bölge Birincisi : Alipaşaspor (VAN)
14. Bölge Birincisi : Amed Ali Paşaspor (DİYARBAKIR)
15. Bölge Birincisi : Şekerspor (KAYSERİ)
16.Bölge Birincisi : Laligaspor (ERZURUM)
1.SÜPER BÖLGE : İSTANBUL (19-35 YAŞ)
1.Bölge Birincisi : Japon Pazarı (TEKİRDAĞ/Çorlu)
2.Bölge Birincisi : Mesutspor (İSTANBUL)
3.Bölge Birincisi : Esenşehir (İSTANBUL)
4.Bölge Birincisi : Tuzla Kafkas Yatçılık (İSTANBUL)
2.SÜPER BÖLGE : İZMİR (19-35 YAŞ)
5.Bölge Birincisi : Yüksek Bulut (BURSA)
6.Bölge Birincisi : Atiker Nil Otogaz (İZMİR)
7.Bölge Birincisi : Buldan Ağam Kebap (DENİZLİ)
8.Bölge Birincisi : Oğuz İddia (AFYONKARAHİSAR)
3.SÜPER BÖLGE : ANKARA (19-35 YAŞ)
9.Bölge Birincisi : Yeni Sağlıkspor (KONYA)
10. Bölge Birincisi: Yılborspor (MERSİN/Tarsus)
11. Bölge Birincisi: Gecekondu (ANKARA)
12.Bölge Birincisi : Semerkant (SAMSUN)
4.SÜPER BÖLGE : MALATYA (19-35 YAŞ)
13.Bölge Birincisi: Fc Garipler United (VAN)
14.Bölge Birincisi: Keklikspor (BATMAN)
15.Bölge Birincisi: İl Özel İdarespor (SİVAS)
16.Bölge Birincisi: Trb. Belediyespor (TRABZON)
Diğer Haberler
Muğla'da Valilik Kupası Futbol Turnuvası Başladı
Muğla’da geleneksel hale getirilerek her yıl yapılmakta olan Valilik Kupası Futbol Turnuvasının 28.si Vali Yardımcısı Murat K..
Bakan Çelik’ten Artvin ASKF’ye Ziyaret
Artvin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu ziyaret eden Bakan Çelik, Spor Camiası İle Bir Araya Geldi.
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Samsun Valisi Orhan TAVLI ASKF’yi Ziyaret Etti
Samsun Valisi Orhan TAVLI Samsun ASKF’yi Ziyaret Etti.
Bilecik Valiliği’nden 53 Amatör Spor Kulübüne 6 bin 386 Adet Spor Malzemesi Yardımı..
Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Atanan Doç. Dr. Veli Ozan Çakır’a Makamında Ziyaret..